Instagram Galeria

Aktualności

19.06.2015
Z tyskimi Sokołami nie po raz pierwszy

W nadchodzącą sobotę czeka nas długa podróż na Śląsk. Ostatni mecz naszego sezonu zasadniczego rozegrany będzie na wyjeździe – w Tychach. Tychy Falcons to drużyny, którą znamy nie od dziś. Grając wspólnie w PLFA II walczyliśmy o awans. Od dwóch lat wspólnie jesteśmy w PLFA I. Gospodarze sobotniego spotkania pokonali nas już w sezonie 2015 i to przed własną publicznością. Obecnie zajmują znacznie wyższe niż my miejsce w tabeli. Są drudzy. Gratulujemy im wyników, ale nie składamy broni.

Tegoroczne rozgrywki zakończą się dla nas barażem z półfinalistą PLFA II. Obecnie zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli. Układ meczów i dwukrotne pokonanie Świętych z Częstochowy uchroniły nas od bezpośredniego spadku. Walczymy dalej. Baraż czeka nas bez względu na wynik sobotniego starcia z Sokołami. Łukasz Frączek #28 – zawodnik defensywy obiecuje, że mecz będzie ciekawy – „Po przegranej przed własną publiką będziemy chcieli odpłacić się im tym samy. Szykuje się mecz pełen emocji”. Historia naszych drużyn pokazała nie raz, że jesteśmy w stanie pokazać dobry futbol i pokonać ten zespół.

Do dziś mecz w Tychach z PLFA II wspomina Dorota Guzal – „To chyba jedyny mecz, który tak dobrze pamiętam. Było okropnie gorąco, boisko Tyszan, nie sprzyjało grze w upale. Mecz był bardzo wyrównany i doszło do dogrywki. Takich emocji nie da się zapomnieć. Z wolontariuszkami i dziewczynami zawodników kibicowałyśmy jak nigdy. Tym razem też wybieramy się na „Tytani on tour” i mamy nadzieję, że choć jadą osłabionym składem to tym razem też wygrają” – podsumowuje manager klubu.

Pamiętny mecz z archiwum klubu:

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę. W miarę możliwości postaramy się o punktacji spotkania informować Was na naszym fanpage’u.

autor: Admin