Instagram Galeria

Aktualności

29.06.2015
X SuperFinał

X SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego zostanie rozegrany 11 lipca br. na arenie UEFA EURO 2012 - Stadionie Wrocław. Zmierzą się ze sobą dwie najlepsze polskie drużyny. O prawo do gry w SuperFinale startowały zespoły Topligowe. Seahawks Gdynia, zeszłoroczny Mistrz Polski zmierzy się z Panthers Wrocław.

Poza organizowanymi meczami reprezentacji Polski mecze SuperFinałowe są największymi ogólnopolskimi wydarzeniami futbolowymi. Organizowane są na najlepszych stadionach, rozgrywane przy licznej publice z całego kraju, transmitowane przez telewizyjne kanały sportowe (TVP Sport, TVN Turbo, nSport HD oraz Eurosport 2 HD). Na stadiony zjeżdżają się drużyny z naszego kraju i sympatycy tej dyscypliny, korzystają z dobrego widowiska i atrakcji przygotowanych przez PLFA – miasteczko futbolowe przed stadionem, animacje i pokazy cheerleaderek robią wrażenie.

Zachęcamy do udziału w X SuperFinale, nasi tez tam będą! Dla tych, którym do Wrocławia za daleko polecamy uzbroić się w cierpliwość, we wrześniu mocny futbol rozegra się na Arenie Lublin!

Więcej informacji o SuperFinale... (klik).

autor: Admin