Instagram Galeria

Aktualności

16.05.2017
Udane starcie przed sezonem.

W ubiegłą niedzielę zmierzyliśmy się na pierwszym przedsezonowym sparingu z drużyną Silvers Olkusz. Z wyjazdu wróciliśmy z wygraną 28-0, co dobrze wróży tuż przed startem w lidze. Swój debiut na boisku miało kilku nowych zawodników którzy z pewnością sprawią Wam wiele emocji w tegorocznych meczach.
Przeczytajcie relacje z pierwszej ręki.


Randy Hacker, Head Coach, Wiceprezes.

"Silvers bardzo dobrze zorganizowali sparing. Kilkunastu od nas nie mogło jechać, więc jechaliśmy w 28, ale i tak było nas więcej niż zawodników drużyny Silvers, którzy mieli parę kontuzji. Bardzo dobrze się sprawiła nasza drużyna, szczególnie defense i nasza gra biegowa. Mieliśmy sporo błędów, które teraz musimy poprawić.
Szczególnie dobrze grali Artur Czarnik, Kacper Skrzyniarz, i Filip Hunek. W defensywie, Bartek Graczyk, Rafał Chamera, Kamil Szalak i Patryk Źrubek. Z myślą o tym, że kilku z tych graczy grało pierwszy mecz życia, przyszłość Tytanów wygląda bardzo dobrze."

--
Paweł Burył, kapitan, Wide Receiver, członek zarządu.

"Spotkanie z Olkuszem to kolejny po sparingu z Kraków Kings sprawdzian przygotowań do zbliżającego się sezonu PLFA. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa formacji defensywy która nie pozwoliła przeciwnikom na zdobycie punktów. W ofensywie dużo lepiej sprawdzała się nasza gra biegowa niż podaniowa o czym świadczą aż 3 z 4 TD zdobytych właśnie grą dołem. Naszym celem na to spotkanie nie było śrubowanie wyniku chociaż nasza ofensywa miała kilka dogodnych sytuacji do zdobycia jeszcze większej liczby punktów. Sparing w Olkuszu pozwolił nam sprawdzić skuteczność zagrywek a jednocześnie pokazał nasze błędy nad którymi będziemy pracować na kolejnych treningach."

--
Kacper Skrzyniarz, Fullback.

"Drużyna z Olkusza była dobrze przygotowana, ale widać było ze odbudowywanie drużyny idzie nam pomyślnie. Popełniliśmy kilka błędów ale po to są sparingi żeby się sprawdzić. Zagraliśmy bardzo dobry mecz."

--
Kolejny sparing na początku czerwca, my szlifujemy formę a Was zaprasamy do naszej facebookowej grupy kibiców gdzie macie kontakt z nami oraz innymi  fanami -> KLIK <-

Przypominamy że w tym roku mecze rozgrywamy w wakacje, warto zapisać sobie nasz terminarz :)

autor: Karol Sidorowski