Instagram Galeria

Aktualności

12.04.2015
Tytani vs. Silesia Rebels [relacja live]

11:42 - Pogoda ładna. Trochę wieje, ale co to dla nas ;) Nasza ekipa już od kilku godzin jest na miejscu!

11:46 - Silesia Rebels to drużyna, która ma za sobą przeszłość Topligową. Tytani jeszcze nie mieli okazji się z nią mierzyć, ale zawsze jest ten pierwszy raz, prawda? Ciężkie spotkanie przed nami.

11:52 - Tytani przegrali swój pierwszy mecz w sezonie. Przed własną publicznością chcieliby się zaprezentować lepiej.

11:58 - Rebels z kolei na inaugurację sezonu pokonali Tychy Falcons, czym sprawili chyba małą niespodziankę.

12:02 - Zapowiedź meczu do poczytania na stronie PLFA (klik).

12:05 - Rebels dotarli do Lublina!

12:21 - Na murawie pojawili się sędziowie. Sprawdzają czy wszystko jest ok i przy okazji rzucają okiem na trening naszych cheerleaderek ;)

12:59 - Obie ekipy już na boisku!

13:13 - Trwają próby mikrofonu i ostatnie poprawki...

A to nasz dodatkowy pomocnik :)

13:26 - W tym sezonie gramy na nowym obiekcie, którym jest jedno z bocznych boisk Areny Lublin.

13:53 - Perełki zatańczyły, Tytani wbiegli na boisko. Wszyscy gotowi!

13:56 - Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest pan Wojciech Ratajczak.

13:59 - Minuta ciszy dla upamiętnienia pierwszego Polaka w NFL, Ryszarda Szaro, który zmarł kilka dni temu.

14:03 - Gramy!

14:04 - Transmisję z meczu prowadzi nasz partner, Lubsport. Można ją śledzić tutaj.

14:06 - Na boisku nasza defensywa. Kibice Tytanów przybyli tłumnie i bardzo pomagają swoim zawodnikom! Właśnie dlatego zawsze lepiej grać u siebie :)

14:10 - Niestety przed chwilą przyłożenie zdobyli nasi goście. Udało się też podwyższyć, co skutkuje wynikiem 0:7.

14:14 - Tytani bardzo szybko tracą kolejne punkty i na tablicy już 0:14. Cały czas trwa pierwsza kwarta.

14:15 - A tak ozdobili barierki przy boisku nasi wierni kibice!

14:19 - Doping jest naprawdę gorący! Na boisku nasza formacja ofensywna. Czwarta próba i jakieś dwa jardy do pokonania.

14:22 - Udało się zdobyć kolejną pierwszą próbę! Brawo!

14:24 - Koniec pierwszej kwarty. Zmiana stron i zaczynamy drugą.

14:28 - Niektórzy kibice nawet buty dobierają pod klubowy kolor ;)

14:31 - PRZYŁOŻENIE DLA TYTANÓW! BRAWO!!!

14:32 - Udane podwyższenie za dwa punkty! 8:14!

14:34 - Towdown zdobył Nathan Lee, a podwyższenie zapisane zostało na konto Bartka Graczyka.

14:43 - Cheerleaderki bardzo dzielnie kibicują i mobilizują publiczność. Dzięki, dziewczyny!

14:52 - Zakończyła się druga kwarta. Kibice naprawdę dzisiaj dopisali! Bardzo nas to cieszy :)

14:57 - Nasze Perełki dają z siebie wszystko. Są świetne!! :)

14:59 - Przed chwilą nasi juniorzy zaprezentowali tytanowe hasło na ten sezon: Wierni walce! Nagrodę za jego wymyślenie odebrał pan Michał Mazur.

15:08 - Trwa zabawa na kopnięcie piłki. Idzie nieźle. Może zrekrutujemy kilku kopaczy ;)

15:15 - Gramy dalej. Przypominamy, że tutaj trwa transmisja z tego spotkania. Jak widać, realizatorzy są na miejscu ;)

15:23 - Touchdown dla Rebels. Na tablicy 8:21.

15:29 - Skupienie na twarzach...

15:33 - Nad naszymi głowami lata dron, co chyba oznacza, że zjawiła się telewizja ;)

15:36 - Są i Perełki!

15:43 - Koniec trzeciej kwarty. Przed nami ostatnia. Rebels prowadzą już 8:27.

15:46 - Nasz komentator, Kuba, wszystko wszystkim dokładnie tłumaczy. Mikrofon ma też sędzia główny. Dzięki temu mecz jest bardziej przejrzysty dla tych, którzy futbolem amerykańskim nie żyją na co dzień.

15:51 - Tytani w ataku. Walczymy!

15:52 - Przyłożenie Bartka Graczyka! Brawo! Niestety nie udało się podwyższyć. Na tablicy 14:27.

15:55 - Tymczasem w Tychach Falcons prowadzą 19:0 z Saints. Trwa tam czwarta kwarta, podobnie jak u nas.

15:58 - Co to będzie? Co to będzie? - pyta nasz komentator, a my za nim. Emocje sięgają zenitu. Tytani przechwycili piłkę.

16:00 - Andrzej Jakubiec do Nathana Lee i mamy 25 jardów! Brawo!

16:01 - Przyłożenie i podwyższenie za dwa Bartka Trubaja!!!

16:05 - Może nam zabraknąć czasu...

16:08 - 15 jardów kary dla Rebels.

16:12 - Przechwycamy piłkę!

16:13 - Czas, czas, czas. Potrzebujemy troszkę więcej czasu :)

16:18 - Sekundy do końca...