Instagram Galeria

Aktualności

31.05.2015
Tytani vs. Saints Częstochowa [relacja live]

O 14.00 zaczyna się mecz, który musimy wygrać, żeby spać trochę spokojniej przed starciami z teoretycznie jeszcze trudniejszymi niż Święci rywalami, a więc z Kraków Kings i Tychami Falcons. Ekipę Saints Częstochowa już raz w tym sezonie udało się pokonać. Dzisiaj trzeba ten sukces powtórzyć.

12:03 - Goście już są. Trwają ostatnie przygotowania.

12:17 - Animacjami dla dzieci zajmą się dzisiaj Furie, czyli nasza damska drużyna. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do zabawy :)

12:31 - Na meczu będzie fotobudka. Zdjęcia są świetną pamiątką! Korzystajcie :)

12:43 - Organizujemy też loterię z naszymi gadżetami w roli głównej. Aby wziąć w niej udział trzeba w pierwszej połowie spotkania kupić na stoisku gadżet za minimum 10 złotych. W przerwie odbędzie się losowanie zielonych losów. Niech szczęście wam sprzyja!

12:52 - Let me out również towarzyszy nam dzisiaj. Byliście już w którymś z ich pokoi?

12:56 - Perełki są w trakcie ostatnich prób przed występami :)

13:02 - Zawodnicy obu drużyn powoli przymierzają się do rozgrzewki.

13:12 - Niektórzy rozgrzewają się dość nietypowo...

13:18 - O ostatnim starciu obu zespołów możecie poczytać tutaj (klik).

13:27 - Mecz za pół godziny. Zaglądajcie na naszego Instagrama :)

13:34 - Podczas meczu odwiedzi nas też grupa rekonstrukcyjna TFR. Są uzbrojeni ;)

13:39 - Nasz mecz jak zawsze transmituje Lubsport. Zaglądajcie tutaj (klik). Za mikrofonem Bartek Olek i jeden z Tytanów, Michał Malinowski.

13.59 - Cheerleaderki zatańczyły, sędziowie już na boisku. Głównym arbitrem jest pan Kacper Karaś.

14:01 - Grają!

14:06 - Bardzo szybko zdobywamy przyłożenie! Jego autorem jest Mateusz Majewski. Skuteczne podwyższył Piotrek Graboś. 7:0.

14:11 - Błyskawiczna odpowiedź Saints. 7:6.

14:13 - Co za mecz! Co za tempo! Tytani o krok od touchdowna. Zobaczymy co będzie dalej.

14:14 - Na miejscu mecz komentuje niezawodny jak zawsze Kuba Starszuk.

14:17 - Przyłożenie Bartka Trubaja i podwyższenie za jeden Piotrka Grabosia. 14:6.

14:22 - Mamy przerwę w grze. Jeden z zawodników Saints został kontuzjowany. Jeszcze nie wiemy co dokładnie się wydarzyło, ale mamy nadzieję, że to nic poważnego.

14:28 - Wracamy na boisko. Nasi w obronie.

14:30 - Przechwyt piłki. Brawa dla Maćka Marca!

14:31 - Ajajaj. Saints odzyskali piłkę.

14:33 - Przyłożenie dla Saints i dodatkowo przyłożenie za dwa punkty. 14:14.

14:41 - Zaczyna się druga kwarta.

14:43 - Brawo dla Bartka Trubaja! Przyłożenie i 20:14.

14:44 - Będzie podwyższenie?

14:45 - Będzie :) 21:14. Brawo, Piotrek.

14:56 - Kolejne przyłożenie Bartka Trubaja i kolejne podwyższenie Piotrka Grabosia. 28:14.

15:04 - Nasza defensywa walczy na boisku.

15:08 - I teraz ofensywa.

15:11 - Koniec drugiej kwarty. Mamy przerwę.

15:14 - Humory dopisują! Zdobywca trzech przyłożeń na pierwszym planie :)

15:26 - Przerwa powoli dobiega końca. Trwa końcówka konkursu.

15:37 - Gramy.

15:40 - Walczymy, ale łatwo nie jest... 28:20 dla nas.

15:50 - Brawo Nathan Lee! Przyłożenie! 34:20.

15:51 - I podwyższenie Piotrka Grabosia.

16:00 - Cały czas trwa trzecia kwarta.

Niestety internet LTE na Arenie Lublin ma dzisiaj zły dzień. Przepraszamy, ale Lubsport musiał przerwać transmisję. Zapraszamy na relację live na stronę Tytanów.

16:10 - Zaczęła się czwarta kwarta. Tytani walczą. Na tablicy nadal 35:20.

16:21 - Nasz komentator :)

16:32 - 90 sekund do końca spotkania...

16:37 - Koniec meczu! Wygrywamy 35:20 :) Bezpośrednio nie spadniemy :)

autor: Tytani Lublin