Instagram Galeria

Aktualności

12.05.2018
Tuż przed rewanżem.

Na dzień przed rewanżem Tytanów z Green Ducks Radom zapytaliśmy naszych trenerów o nastroje w przygotowaniach do tego bardzo ważnego spotkania.
To trzeci mecz Tytanów w lidze LFA, Pierwszy z nich był właśnie z drużyną z Radomia i zakończył się porażką naszego zespołu, drugi zaś z Rockets Rzeszów zakończył się wygraną lublinian. Co ciekawe Rockets wygrali z Ducksami, a to sprawia że nasze jutrzejsze spotkanie będzie bardzo interesujące i zacięte.


Andrzej Jakubiec - Offensive Coordinator

Jakie nastawienie przed najbliższym meczem?
Jestem dobrej myśli. Dłuższa przerwa pozwoliła nam zaleczyć trochę drobnych kontuzji, a gracze mogli odpocząć. W ostatnim tygodniu przećwiczyliśmy nasz plan gry i myślę, że jesteśmy gotowi.
Są nerwy?
Trochę na pewno. W końcu stawką meczu jest utrzymanie pierwszego miejsca. Jeśli damy się zaskoczyć, tak jak w pierwszym meczu, niepotrzebnie skomplikujemy sobie sytuację w tabeli. Wygrana natomiast pozwoli nam rozsiąść się na fotelu lidera. Wyjazd do Rzeszowa za dwa tygodnie nie byłby dla nas w takiej sytuacji aż tak nerwowy. Wszystko okaże się na boisku.


Randy Leone Hacker - Head Coach

Przegrany mecz z Radomiem na początku sezonu. Teraz rewanż. Jakie jest nastawienie drużyny?
Myślę, że wszyscy chcemy szybko zapomnieć o tym pierwszym meczu, i o tych błędach. Wygrany z Rzeszowem trochę pomaga, ale nic lepiej niż to aby dobrze grać z Radomiem, i zwyciężać.
Dobrze grać z Radomiem - czy jesteście gotowi na ten mecz?
Mam nadzieję że tak. Nastawienie i chęć jest. Poprawiliśmy sporo, i nawet mecz z Rzeszowem to pokazał.
Każda drużyna w grupie A teraz z bilanse 1-1. Czy tego oczekiwałeś na początku sezonu?
Szczerze, nie. Oczekiwałem, że już będziemy mieli 2 zwycięstwa. Co do Radomia i Rzeszowa, trudno mi było powiedzieć która drużyna jest lepsza - i nadal tak jest. Nasza klęska na początku otworzyła bramę dla drużyna przeciwnych, i teraz będą chcieli tego wykorzystać. Na pewno Radom zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli jutro zwyciężą, będą mieli najmocniejszą pozycję w grupie.
Powodzenia!
Dziękuję. Na pewno sporo pomaga wsparcie kibiców. Myślę, że też dużo nam dadzą w niedzielę na meczu. Abyśmy zasłużyli na to wsparcie!

Mecz już w niedzielę,
13.05.2018 na stadionie żużlowym przy Alejach Zygmuntowskich 5.
Start meczu 14:30 (kick off 15:00)
Wstęp 10zł (dzieci za darmo)

Dodatkowe atrakcje:
- trampolina dla najmłodszych,
- burgery z grila,
- stanowisko Wojsk Obrony Terytorialnej,
- występy cheerleaderek (Perełki Tytanów).

Zapraszamy!

---> Wydarzenie na facebooku <---

autor: Karol Sidorowski