Instagram Galeria

Aktualności

01.02.2015
Super Bowl Party w Lublinie

Już dziś w nocy największe show nie tylko w świecie futbolu amerykańskiego, ale i w całej amerykańskiej telewizji. Na stadionie w Arizonie zmierzą się ze sobą drużyny New England Patriots oraz Seattle Seahawks. Kto zwycięży?

- Uważam, że podobnie jak zeszłoroczny finał, ten mecz rozstrzygnie się na linii wznowienia. Jeśli Seahawks nie dadzą możliwości gry Tomowi Brady'emu, to podobnie jak Giants kilka lat temu, będą w stanie zostać mistrzami. Aczkolwiek uważam, że Patriots znajdą sposób na obronę Seahawks i osobiście stawiam na zespół z Nowej Anglii - twierdzi jeden z naszych zawodników, Mateusz Majewski.

Zgadza się z nim Adam Szabelski:

Wydaje mi się, że wygrają Patriots. Pokazali w meczu z Colts, że są bardzo mocni, ale w tym spotkaniu kibicował będę Seahawks.

Wątpliwości nie ma też Marcin Bogusz:

Według mnie wygrają Patriots. Kibicuję im od momentu, kiedy poznałem futbol, czyli od prawie 18 lat :)

Całe wydarzenie zostanie ozdobione bardzo drogimi reklamami i występami wielkich gwiazd muzyki. Dlaczego warto spędzić tę noc w towarzystwie Tytanów?

- Pomożemy wyjaśnić wszelkie zawiłości futbolu amerykańskiego, dzięki czemu oglądanie tego sportu nawet dla laików będzie ogromną przyjemnością! - mówi Mateusz, a Adam dodaje:

Przede wszystkim atmosfera powinna podobać się wszystkim.

Marcin dorzuca jeszcze oczywistą oczywistość...

- Tworzymy świetną ekipę i takie wydarzenia warto spędzać w naszym towarzystwie! :)

Otóż to! Zapraszamy wszystkich! Szczegóły znajdziecie tutaj

autor: Agnieszka Kupczak