Instagram Galeria

Sponsorzy i Partnerzy

Tytani Lublin to nie tylko gracze. To także działacze, nasi sympatycy, partnerzy i sponsorzy, bez których nasze działania nie byłyby możliwe.


SPONSOR - AMTECH Jarosław Dubrowski

Sezon 2017 zaczynamy od nowego sponsora na pokładzie. AMTECH Jarosław Dubrowski będzie wspierał Tytanów w nowym sezonie i to ich logo zobaczycie na nowym komplecie strojów meczowych.

Firma AMTECH zajmuje się montażem i serwisem bram, ogrodzeń, napędów, szlabanów automatycznych i systemów parkingowych. 
SPONSOR - VOSTI

Od sezonu 2019 do grona naszych sponsorów dolacza firma VOSTI

http://vosti.pl/

Firma VOSTI specjalizuje się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów paneli fotowoltaicznych tzw. solarów do produkcji energii elektrycznej. Klienci VOSTI otrzymują własne domowe elektrownie słoneczne, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.
SPONSOR - SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.

Spomasz ZamoϾ S.A.

Do grona naszych sponsorów na sezon 2019 dołącza także Spomasz Zamość S.A.
Spomasz Zamość S.A. to przedsiêbiorstwo zajmujące się produkcją pomp spożywczych, łańcuchów przenośnikowych i zbiorników procesowych.SPONSOR-INDUSTI - Software & Branding

 

Industi to lubelska firma, która 11 lat działa w branży IT. Nie akceptując przeciętności tworzy oprogramowanie i buduje marki.SPONSOR - Przewóz Osób i Towarów DUŃCZYK

firma przewozowa, która od 15 lat dowozi towary i swoich klientów do celu podróży.  Dzięki zdobytemu doœwiadczeniu zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę.SPONSOR - LUBELSKIE SMAKUJ ŻYCIE!

Lubelskie Smakuj życie to promotor naszego wspaniałego regionu. Przedstawia to co w Lubelszczyźnie najciekawsze i warte zobaczenia. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji, ciekawostek i historii związanych z Lublinem i całym województwem.SPONSOR - LUBLIN

Od sezonu 2015 nasze działania wspiera Miasto Lublin, dzięki ich wsparciu finansowemu możemy prowadzić regularne treningi i organizować przejazdy na mecze wyjazdowe drużyny.

 Futbol amerykañski choć nie jest sportem olimpijskim na stale zagościł w sercach w³adz miasta. Otrzymujemy wsparcie finansowe, doradcze, a także szczery doping na naszych meczach. Dotychczas współpracowaliœmy z Wydziałem Sportu i Turystki planując sportowe działania klubu oraz z Wydziałem Oświaty i Wychowania podejmując dzia³ania ku utworzeniu pierwszej w Polsce klasy z futbolem amerykañskim.

  

Osoba wspierająca - Delaine Swenson

Od samego początku istnienia klubu, a także w sezonie 2015 nasze działania wspiera Delaine Swenson, Pierwszy Head Coach drużyny seniorskiej i były prezes całego klubu. Dziêki wsparciu swoją osobą, a także finansowemu mogliśmy realizować nasze sportowe cele.

 

 

PARTNER - Red Rock City

Od 2014 roku współpracujemy z amerykañską restauracją Red Rock City.

To nasze stałe miejsce spotkań, które w pełni odpowiada amerykańskiemu klimatowi. Ilekroć odwiedzicie lokal jesteœmy przekonani, że spotkacie tam Tytanów. Red Rock City wspiera nas także podczas meczów domowych, serwując naszym fanom grillowane przekąski.

 

PARTNER- Cartmax

Cartmax to miejsce zabawy dla dużych chłopców, ale i nie tylko, na torze w Galerii Olimp mogą jeździć zarówno kobiety, mężczyźni jak i dzieci!

PARTNER- Caloria

Caloria tutaj zjesz pyszne dania w bardzo dobrej cenie!

PARTNER- Kebab u Samiego

Kebab u Samiego to lokal, który znajduje się przy ul. Tadeusza Koœciuszki 8, w którym można smacznie zjeść, wiemy to z doświadczenia!

PARTNER- Lider Suple

Lider Suple to partner dzięki, któremu nasi zawodnicy mogą liczyć na odpowiednią suplementacje! Lider Suple możecie znaleźć w Świdniku oraz w Łęcznej.

PARTNER- Bystra

Przedsiębiorstwo istnieje od 1980 roku. Woda BYSTRA z w³łasnego ujęcia wydobywana jest od 1986 roku. Dzięki ciągłemu doskonaleniu nowoczesnej linii technologicznej produkcja wody jest przyjazna dla środowiska.

PARTNER- LUBELLA

Lubella –producent makaronów, płatków zbożowych, kasz, mąk i przekąsek z ponad 100 letnią tradycją. Firma od zawsze mieści się w Lublinie, a dzięki pasji i zaangażowaniu na każdym etapie powstawania wyrobów jest dzisiaj synonimem jakości i niekwestionowanym liderem na rynku.

PARTNER- Camp Leaders

 

Pomaga spełniające marzenia, umożliwiając wyjazdy do USA.  Dzieki współpracy z najlepszymi ośrodkami kolonijnymi co roku wysyła na programy tysiące uczestników. Bezpieczeństwo, doświadczenie, łatwość aplikacji i niezliczona ilość pozytywnych recenzji czynił z Camp Leaders eksperta w branży.

PARTNER- Browar Dziki Wschód

Dziki Wschód to rodzinny browar założony przez dwóch braci w październiku 2016 roku. Mimo krótkiego stażu w ważeniu piwa pomaga im wiedza o piwowarstwie i najnowoczeœniejszej technologii. Obserwujce ich profil być może niebawem pojawi się coś z dedykacją dla Tytanów ;) 

 

PARTNER- AZS Lublin

Współpraca Tytanów z AZS Lublin odbywa się na różnych plaszczyznach. Dzięki niej uruchomione zostały zajęcia futbolu flagowego (bezkontaktowej odmianie futbolu amerykańskiego) dla wszystkich chętnych. W każdą sobotę o 13:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił i wspólnej zabawy 

 

PARTNER- Fit&Gym AZS

Zaczynająć od sezonu 2019 r. treningi siłowe naszych zawodników odbywają się na siłowni Fit&Gym AZS. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chcesz trenować jak Tytani i razem z Tytanami to zapraszamy do Fit&Gym AZS przy ul. Sradionowa 1 (Arena Lublin)  

 

Wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie, dzięki któremu możemy popularyzować futbol amerykański na Lubelszczyźnie, a także wpływać na młode charaktery poprzez rozwój kulty fizycznej, motywowanie do współdziałania i możliwość znalezienia dla siebie miejsca w futbolowej rodzinie jaką tworzą Tytani.