Instagram Galeria

Sponsorzy i Partnerzy

Tytani Lublin to nie tylko gracze. To także działacze, nasi sympatycy, partnerzy i sponsorzy, bez których nasze działania nie byłyby możliwe.


SPONSOR - Sii

W sezonie 2018 naszą drużynę wspierać będzie firma Sii, która została sponsorem nowych zielonych strojów Tytanów!

"Zatrudniając ponad 3400 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

 Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 3400 specjalistów. Świadczone przez Sii usługi dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe. Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji. Pozycję lidera na rynku IT w Polsce zawdzięczamy konsekwencji w realizacji naszej strategicznej misji, 5 jasnych celów i 15 kluczowych wartości, które odzwierciedlają ducha Sii i panującą w firmie atmosferę"

Gregoire Nitot | Założyciel i prezes

SPONSOR - AMTECH Jarosław Dubrowski

Sezon 2017 zaczynamy od nowego sponsora na pokładzie. AMTECH Jarosław Dubrowski będzie wspierał Tytanów w nowym sezonie i to ich logo zobaczycie na nowym komplecie strojów meczowych.

Firma AMTECH zajmuje się montażem i serwisem bram, ogrodzeń, napędów, szlabanów automatycznych i systemów parkingowych. 

 

SPONSOR - Gmina Lublin

W sezonie 2015 nasze działania wsparła Gmina Lublin, dzięki ich wsparciu finansowemu mogliśmy prowadzić regularne treningi i zorganizować przejazdy na mecze wyjazdowe drużyny.

 

 

Futbol amerykański choć nie jest sportem olimpijskim na stałe zagościł w sercach władz miasta. Otrzymujemy wsparcie finansowe, doradcze, a także szczery doping na naszych meczach. Dotychczas współpracowaliśmy z Wydziałem Sportu i Turystki planując sportowe działania klubu oraz z Wydziałem Oświaty i Wychowania podejmując działania ku utworzeniu pierwszej w Polsce klasy z futbolem amerykańskim.

  

Osoba wspierająca - Delaine Swenson

Od samego początku istnienia klubu, a także w sezonie 2015 nasze działania wspiera Delaine Swenson, Head Coach druyny seniorskiej i były prezes całego klubu. Dzięki wsparciu swoją osobą, a także finansowemu mogliśmy realizować nasze sportowe cele.

 

 

PARTNER - Red Rock City

Od 2014 roku współpracujemy z amerykańską restauracją Red Rock City.

To nasze nowe miejsce spotkań, które w pełni odpowiada amerykańskiemu klimatowi. Kiedy nie odiwedzisz lokalu jesteśmy przekonani, ze spotkacie tam Tytanów. Red Rock City wspiera nas także podczas meczów domowych, serwując naszym fanom grillowane przekąski.

 

PARTNER- Cartmax

Cartmax to miejsce zabawy dla dużych chłopców, ale i nie tylko, na torze w Galerii Olimp mogą jeździć zarówno kobiety, mężczyźni jak i dzieci!

PARTNER- Caloria

Caloria tutaj zjesz pyszne dania w bardzo dobrej cenie!

PARTNER- Christ Restaurant

Christ Restaurant to bardzo klimatyczna restauracja w pobliżu hali sportowej GLOBUS

PARTNER- Kebab u Samiego

Kebab u Samiego to lokal, który znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 8, w którym można smacznie zjeść, wiemy to z doświadczenia!

PARTNER- Lider Suple

Lider Suple to partnet dzięki, któremu nasi zawodnicy mogą liczyć na odpowiednią suplementacje! Lider Suple możecie znaleźć w Świdniku oraz w Łęcznej.

PARTNER- Lubelska Liga Escape Room

Drzwi zamykają się z ponurym skrzypnięciem. Zostajecie sami. Tylko Wy i misja do wykonania. Macie 45 minut na odnalezienie klucza i wydostanie się z pokoju pełnego zagadek! Liga to wspólna akcja trzech firm oferujących najlepsze escape roomy w Lublinie (Ci od Gier, Montownia Zagadek oraz Get away). Zapraszamy do wyjątkowych pokoi, cechujących się nietuzinkowymi zagadkami oraz wciągającymi fabułami.

PARTNER- 45 MINUT

45 MINUT to miejsce z grami typu „escape room” (znanymi także jako exit game, puzzle game lub trap room)
przeniesionymi sprzed ekranu komputera do świata rzeczywistego.
Są to kreatywne gry rozrywkowo-logiczne, których bohaterami są uczestniczy gry.
Najbardziej klasycznym scenariuszem tych gier jest odnalezienie klucza i wydostanie się z pokoju.
Aby osiągnąć cel, trzeba odnaleźć poukrywane przedmioty i podpowiedzi, a następnie za ich pomocą rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek.
To gra, w której niesłychanie istotna jest współpraca, spostrzegawczość, spryt, wrodzona ciekawość i nieszablonowe myślenie.

Wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie, dzięki któremu możemy popularyzować futbol amerykański na Lubelszczyźnie, a także wpływać na młode charaktery poprzez rozwój kulty fizycznej, motywowanie do współdziałania i możliwość znalezienia dla siebie miejsca w futbolowej rodzinie jaką tworzą Tytani.