Instagram Galeria

Aktualności

25.01.2015
Rekrutacja 2015

W ostatnią sobotę organizowaliśmy rekrutacje do seniorskiej drużyny Tytanów. Pojawił się tłum zainteresowanych i zdeterminowanych do testu sprawności fizycznej. Trenerzy i wybrani asystenci przygotowali zadania, którym już nie raz poddawani byli śmiałkowie. Tytanem stać się nie łatwo. Drużyna potrzebuje mocnego wsparcia, bo pierwszoligowi rywale zawsze prezentują wysoki poziom. W składzie jest miejsce dla sprawnych fizycznie i otwartych na zaangażowanie się w życie drużyny i klubu. Tytani samymi treningami nie żyją, muszą wiedzieć, że na co dzień też mogą na sobie polegać.

 Frekwencja nas ucieszyła, a rozmowy z rekrutami oczekującymi na swoją kolej w danym ćwiczeniu budujące. O przyszłych kolegach ze składu wypowiedział się Mateusz Majewski:

- Widziałem na wczorajszej rekrutacji zawodników z potencjałem, będących w dobrej formie fizycznej, dzięki czemu mogą być cennym wzmocnieniem dla drużyny. Rekrutacja i przyjęcie do drużyny to jednak dopiero pierwszy krok w długiej podróży, mam nadzieję jednak, że praca jaką włożą w treningi zostanie nagrodzona dobrymi wynikami.

Więcej zdjęć z rekrutacji znajdziecie w naszej galerii.

Sezon w tym roku rozpoczyna się bardzo wcześnie i była to jedyna rekrutacja planowana przed sezonem. Tym co nie zdołali się na niej pojawić, a jednak chcieliby dołączyć do druzyny polecamy wydarzenie organizowane w środę i czwartek z Pure Jatomi Fitness Lublin Plaza (klik) są to dni otwarte siłowni i trening prowadzony przez Tytanów. To ostatnia szansa by zrobić wrażenie na trenerach i dołączyć do nas podczas kolejnych trengów.

autor: Admin