Instagram Galeria

Aktualności

12.08.2015
Nie zrobili nas w balona!

9 sierpnia reprezentacja naszego klubu wzięła udział w turnieju piłki balonowej. Na zaprzyjaźnionym orliku, w upalny dzień, podczas niecodziennej dyscypliny Tytani zawładnęli podium. Zanim do tego jednak doszło musieli rozegrać mecze w systemie pucharowym.

Ta gra to mix siatkówki i wojny na balony. Gra się parami, w tym wypadku 4kami, a każda dwójka trzyma rozłożony ręcznik plażowy. Zamiast piłki jest balon napełniony wodą. Na mecz przypadało 11 balonów. Serwowało się zza połowy boiska, wyrzucając balon z ręcznika. Zamachnąć trzeba było się porządnie. Równie sprytnym trzeba było być by balon schwytać w ręcznik, by go nie upuścić, by balon się nie rozbił.

Udało nam się zająć pierwsze miejsce na podium! W kolejnych ekipach była też Furia, rekruci oraz Tomek, były Tytan, obecnie zawodnik warszawskich Crusaiders. Cieszymy się z wygranej, ale przede wszystkim z dobrej zabawy.

Orlik na Lwowskiej, gdzie odbył się turniej zawsze jest otwarty na współpracę z nami. Obecnie startują w plebiscycie na najlepszy orlik. Zachęcamy do oddawania głosów (link) na Orlik Lwowska!

autor: Admin