Instagram Galeria

Aktualności

28.04.2015
Nie tym razem

Tytani przegrali w niedzielę swój trzeci mecz w tym sezonie. Na własnym boisku ulegli ekipie Tychy Falcons 12:34.

Po meczu prezes Tytanów, Marcin Paprota, zażartował w rozmowie z plfa.pl, że nasza drużyna "nosi się z zamiarem napisania do ligi podania o to, żeby mecze rozpoczynały się od trzeciej kwarty" i tym samym dość trafnie podsumował wydarzenia z niedzieli.

Początek tradycyjnie był dla biało-zielonych fatalny. Całą pierwszą połowę Tyszanie byli na fali i zdobywali kolejne punkty. Dopiero w drugiej połowie obudzili się nasi zawodnicy. Zdobyli dwa przyłożenia, na które Falcons potrafili odpowiedzieć tylko jednym. Duża przewaga zdobyta w pierwszych dwóch kwartach pozwoliła im jednak na odniesienie przekonującego zwycięstwa.

Przed Tytanami chwila odpoczynku. Następny mecz zagrają w Katowicach 16 maja.

Szczegółową relację z niedzielnego spotkania możecie przeczytać na stronie PLFA (klik).

autor: Agnieszka Kupczak