Instagram Galeria

Aktualności

24.10.2015
Marcin Grosman dla Halftime.pl

Redakcja serwisu Halftime.pl poprosiła nasz klub o oficjalne stanowisko w sprawie odwołanego barażu z drużyną Dragons Zielona Góra. Członek naszego zarządu, Marcin Grosman, przedstawił je w takich słowach:

Rozumiemy decyzję drużyny z Zielonej Góry. Skład zespołu został uszczuplony licznymi kontuzjami i to było powodem odstąpienia od rozegrania spotkania. Ponadto na to wszystko nakładają się problemy finansowe, które niestety dotykają większość drużyn w Polsce. Współczujemy Dragons, bo na pewno chcieliby zakończyć sezon w inny sposób. Zawodnicy naszej drużyny są zawiedzeni faktem, że spotkanie się nie odbędzie, jednak rozumieją decyzję rywali. Morale w drużynie nie spada, a wręcz przeciwnie – wszyscy czekają na kolejny sezon. Życzymy Dragons powodzenia i mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie powtórzą swój dobry wynik w rozgrywkach ligowych. Co do Tytanów, planujemy zorganizować wewnętrzny sparing by podsumować w ten sposób dotychczasowe treningi. Po krótkiej przerwie zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu.”

Na stronie można też poznać stanowiska Dragons Zielona Góra, Greenducks Radom oraz PLFA w tej sprawie. Zachęcamy do lektury (klik). 

autor: Agnieszka Kupczak