Instagram Galeria

Aktualności

08.05.2018
Majówka z Tytanami

Emocje po II Pikniku Sportów Amerykańskich jeszcze nie opadły, wciąż napływają kolejne zdjęcia i artykuły w mediach :) 

Dzięki Waszej obecności wiemy, że coraz więcej osób rozumie naszą pasję, a także ją podziela. Liczba pytań o sprzęt, technikę i zasady gry z roku na rok wzrasta, co napawa nas optymizmem. Dziękujemy, że i w tym roku byliście z nami i już obiecujemy, że kolejna edycja będzie jeszcze ciekawsza. Pamiętajcie, że jako część Lubelskiego sportu jesteśmy też dla Was, dla każdego zainteresowanego futbolem amerykańskim i Tytanami.

Wszystkich chętnych do gry zapraszamy do naszych Juniorów, razem z nimi poznacie ten sport od podszewki. A jeżeli wolicie bezkontaktową odmianę, czyli Flagówkę to dołączcie do grupy: Tytani i przyjaciele. Pojawią się tam informacje, gdzie ćwiczymy, możecie dołączyć w dowolnej chwili. Każdy jest mile widziany!

Nie zapominajcie jednak o LFA i naszej grupie rozgrywkowej. Przeciwnicy są nam znani, ale potrafią zaskoczyć. My po chwili relaksu już wróciliśmy myślami do najbliższej kolejki. Przed nami spotkanie z Green Ducks, którym chcemy pokazać, że małe potknięcie nie zatrzyma nas w drodze po 1 miejsce w grupie. Przy okazji jest to ostatni mecz na stadionie żużlowym, który jeszcze jest naszym domem. Dlatego przyjdźcie i zabierzcie bliskich, aby razem z nami zamknąć pewien rozdział Lubelskiego futbolu.

Nie może Was zabraknąć.

Szczegóły w linku: 13 maja, godzina 14:30 stadion przy Zygmuntowskich 5

Do zobaczenia

fot. Zbigniew Wójcik

autor: Maciej Wójtowicz