Aktualności

04.02.2020
Kansas City Chiefs wygrali Super Bowl LIV

Super Bowl 2020: dwie najlepsze drużyny, które walczą o słynne trofeum Lombardi. Najbardziej przebiegli trenerzy, którzy wyciągnęli ostanie karty z rękawa i playbooka. Świetni rozgrywający i czołowi TE ligi: Jimmy Garoppolo, Patrick Mahomes, George Kittle, Travis Kelce mieli zapewnić nam niezapomniane emocje.

Obie drużyny przeszły przez sezon bez znaczącego uszczerbku na składzie wiec ostatni mecz zapowiadał się wyjątkowo. Po nieco nurzącej pierwszej połowie (10:10) wszyscy czekali big playsy, których nieco brakowało i które niczym „Minnesota miracle” mogłyby zapisując ten bój w pamięci wszystkich fanów.

Druga połowa zaczęła się rozkręcać by w 4 kwarcie dać to, czego oczekiwaliśmy. 21 punktów zdobytych przez Chiefs by na ostatnie niespełna 2 minuty dać piłkę w ręce 49er. Kluczowe momenty, wielkie emocje, Jimmy G w swoim najlepszym sezonie i jajowata piłka. Nikt nie może powiedzieć, że przegrani mieli pecha ani, że zabrakło niewiele (jak w SB XLIX). Szczelne krycie oraz pierwszy i jednocześnie ostatni suck sprawiły, że po 50 latach tytuł mistrza NFL wrócił do Kansas City. Tutaj znajdziecie najlepsze akcje, a tu kilka niesamowitych zagrywek zwycięzców.

Drodzy fani bardzo dziękujemy za Waszą obecność i świetną atmosfere na Super Bowl LIV z Tytanami Lublin. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy konkursu za wskazanie dokładnego wyniku meczu :) (prosimy jeszcze o 6 losowych liczb– może też się uda ;) )

I do zobaczenia już za kilka miesięcy na naszych meczach.

autor: Maciej Wójtowicz