Instagram Galeria

Aktualności

02.07.2015
Fat & Fit?

Kto lubi dać z siebie wycisk w wakacje niech przyjdzie na treningi Tytanów… taki był początek dzisiejszej audycji Józefa Szopińskiego w Radiu Lublin. Gościem był nasz kluczowy zawodnik seniorskiej drużyny – Bartłomiej Trubaj. W rozmowie obaj panowie zachęcali do gry w futbol amerykański, przede wszystkim przełamali stereotypy o amerykańskim zawodniku.

Na treningi otwarte zapraszamy wszystkich bez względu na budowę ciała. Z doświadczenia wiemy, że przez rok przygotowań do sezonu ciało może się zmienić. Podstawowym wymaganiem jest determinacja – do ciężkiej pracy, do treningów, do zaangażowania  w życie drużyny i całego klubu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niektórzy mają wakacje, wiec i czas na dobrą zabawę się znajdzie!

Rekruci będą trenowali raz w tygodniu, przynajmniej taki system obrany jest na dziś. W każdą niedzielę o 18.00 na orliku przy ul. Lwowskiej 11. Jeśli będzie dużo chętnych i będą chcieli więcej na pewno staniemy na wysokości zadania.

W rozmowiez dziennikarzem Bartek powiedział, że największe zapotrzebowanie jest zawsze na chłopaków "fat&fit" czy tacy pojawią się w niedzielę? Damy znać!

Radio Lublin

autor: Admin