Instagram Galeria

Aktualności

23.02.2015
Będziemy sparowali

Wielkimi krokami zbliża się sezon. W tym roku wyjątkowo wcześnie. Pierwsze mecze ruszają tuż po Świętach Wielkanocnych. My ligowe stracia rozpoczynamy 28 marca w Krakowie. Przygotowania trwają, zawodnicy i trenerzy dają z siebie wszystko. Te działania nie byłyby kompletne, gdyby nie mecz testujący nowych zawodników, świeże zagrywki, weryfikujący zgranie zespołu. O czym mowa? Oczywiście o sparingu!

7 marca zagramy na wyjeździe z drużyną, która po sezonie 2014 awansowała do Topligi. Mowa o Lowlanders Białystok. Zeszłoroczny lider wzmocnił się zawodnikami z zagranicy. Ten mecz będzie więc cennym doświadczeniem dla Tytanów.

Cieszę się, że przyjdzie nam się zmierzyć z Lowlanders przed sezonem – komentuje Maciej Marzec, zawodnik Tytanów, który w drużynie jest od lat.  - Będzie to dobra okazja, aby porządnie obudzić się przed rozpoczęciem rozgrywek. Spodziewamy się trudnego pojedynku, ale nigdy nas to nie zrażało do walki na pełnych obrotach. Będziemy chcieli sprawdzić paru nowych zawodników, co pomoże nam w kolejnych spotkaniach.

Rok temu z końcem maja przyjęliśmy ich u siebie. Gra toczyła się w deszczu i błocie. Do końca trzeciej kwarty widniał wynik 6:7.  W ostatniej części goście zdobyli jeszcze dwa przyłożenia i podwyższenia za dodatkowe punkty, a mecz zakończył się wynikiem 6:21. Kolejne spotkanie z Lowlanders odbyło się w czerwcu na ich terenie. Gra z liderem grupy wschodniej do łatwych nie należała. Mecz zakończył się wynikiem 40:18.

autor: Admin