Instagram Galeria

Aktualności

25.04.2015
American Sports Weekend

W sobotę 25 kwietnia zawodnicy Tytanów Lublin wzięli udział w American Sports Weekend, akcji organizowanej przez siłownię Jatomi Fitness znajdującej się w CH Plaza w Lublinie. Oprócz futbolistów pojawili się zawodnicy Ravens Lublin (baseball) oraz Ułani Lublin (Lacrosse). Podczas sobotniego wydarzenia Tytani przygotowywali się na siłowni do niedzielnego meczu, ale również chętnie wtajemniczali klubowiczów w tajniki ukochanego sportu. Oczywiście, jak na prawdziwych sportowców przystało, nasi futboliści nie mogli odmówić sobie spróbowania swych sił w innych dyscyplinach. I tak, chwyciwszy za kije baseball’owe i rakiety do Lacrosse, zaczęli udowadniać, że na innych sportach też się znają.

Tego dnia nie mogło również zabraknąć Perełek Tytanów. Dziewczyny odbyły porannym trening na sali fitness, gdzie przygotowywały choreografię na kolejny mecz. Następnie z gracją i wdziękiem niczym rasowe hostessy rozdawały klubowiczom wodę oraz zachęcały by następnego dnia przyjść i kibicować Tytanom w meczu z Falcons.

W sobotę, zawodników naszej drużyny spotkać można było nie tylko w Plazie, ale również na ulicach Lublina. Paradując w pełnym sprzęcie i meczowych strojach, Tytani razem z pracownikami siłowni zapraszali nie tylko do Jatomi Fitness, ale również na niedzielny mecz.  

fot. fp Pure Jatomi Fitness Lublin Plaza

autor: Marcin Grosman