Instagram Galeria

Aktualności

09.01.2015
American Dream w Staszicu

Już dzisiaj w Liceum im. Staszica (Al. Racławickie 26) American Dream, czyli wieczór w amerykańskim klimacie. Nie jest tajemnicą, że zawsze chętnie odwiedzamy wszystkie imprezy, które wiążą się z tą kulturą, więc nie zabraknie nas również na tej konkretnej. 

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 18.00. Pół godziny później startuje pierwszy maraton filmowy. Wyświetlane będą musicale "Grease" (szczególnie lubiany przez naszą panią manager, polecamy w jej imieniu), "West Side Story" i "Deszczowa piosenka". Chętni powinni znaleźć się w sali numer 29. O 18.40 rozpoczyna się drugi maraton, tym razem w klasie numer 30. Na ekranie będzie można zobaczyć kobiety kina z lat 50. "Śniadanie u Tiffany'ego", "Pół żartem, pół serio" czy "Rzymskie wakacje" to prawdziwe klasyki. Trzeci i ostatni maraton zaplanowano na 18.50 i poświęcono kreskówkom. Sala 31.

O 19.30 do akcji wkraczamy my i ekipa lubelskich baseballistów, Ravens Lublin. Nasze pokazy odbędą się w sali gimnastycznej. Dwie godziny później rozpoczną się warsztaty taneczne, które przydadzą się przed dyskoteką zaplanowaną na 22.30. Cały czas działać też będą kawiarenka i fotobudka.

Warto dodać, że poza nami imprezę wspiera również nasz partner, Amercian Corner Lublin. Zapraszamy!

autor: Agnieszka Kupczak